• خبر روز


آغاز طرح تابستانه كتاب با مشاركت گسترده كتابفروشی ها در سراسر كشور

به گزارش روابط عمومي موسسه خانه كتاب، طرح «تابستانه كتاب»با شعار«دانش گستري با حمايت از تاليف ايراني» از 30 مردادماه در كتابفروشي هاي سراسر كشور آغاز مي شود كه بر اين اساس علاقه‌مندان و خريداران كتاب با همراه داشتن كارت ملي، مي‌توانند از تخفيف 15تا 25درصدي خريد كتاب در اين طرح تا سقف يكصد هزار تومان استفاده كنند.

در نهمين دوره طرح هاي فصلي حمايت از كتابفروشي ها، 740 كتابفروشي ثبت نام كرده اند كه تاكنون 690 كتابفروشي تاييد شده اند. از بين كتابفروشي هاي تاييد شده 97كتابفروشي در تهران، 84كتابفروشي در اصفهان، 83 كتابفروشي در خراسان رضوي و 73كتابفروشي در قم در طرح مشاركت دارند.

گفتني است، از مجموع كل كتابفروشي هاي عضو طرح تابستانه كتاب 97، 112 كتابفروشي كه عضو طرح عيدانه كتاب نبودند براي مشاركت در طرح تابستانه كتاب 97 ثبت نام كرده اند. از مجموع 112 كتابفروشي،22 كتابفروشي از تهران، 16كتابفروشي از خراسان رضوي، 10كتابفروشي از قم در طرح تابستانه كتاب ثبت نام كرده اند.

نهمين دوره طرح هاي حمايتي از كتابفروشي ها با عنوان (تابستانه كتاب۹۷) از سه شنبه ۳۰ مردادماه در كتابفروشي هاي عضو طرح در سراسر كشور آغاز و در تهران به مدت ۷ روز و در ساير شهرها و شهرستان ها به مدت ۱۰ روز كتاب هاي تاليفي با يارانه ۲۵درصد و كتاب هاي ترجمه با يارانه ۱۵درصد عرضه مي شود.

 

تاریخ درج خبر: 1397/05/30  -  ساعت درج خبر: ٠٨:١٧  -  شماره خبر: ٦٦٧٢  -  تعداد بازدید: 111


خروج